Четвер, 06.02.2025, 06:36
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість
МОНМСУ
УОКМС
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Інтернет
Дитяча гаряча ліні
Архів записів
Друзі сайту
Головна » 2014 » Жовтень » 26 » Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
22:47
Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове появляється в житті поступово і не збентежує лавиною переживань. /В.О.Сухомлинський/

Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері освіти та виховання, мета якої - формувати конкретно здібну, творчу особистість, яка спроможна до самовизначення, до самореалізації та самовдосконалення. З цією метою міністерство освіти провело велику роботу по модернізації змісту початкової, базової та середньої освіти. Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року було затверджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти, а в листопаді 2011 року - базової. Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти розпочато з 1 вересня 2012 року, а базової - 1 вересня 2013 року.
Україна все більше інтегрується у світовий простір. Ці фактори ставлять перед освітою інші завдання, ніж 10-12 років тому. Держстандарти і навчальні програми мають відповідати вимогам часу, тобто в них мають бути закладені найновіші досягнення науки, технологій, педагогічної думки, новий освітній зміст. Основні державні документи зазначають, що "Стандарт освіти - це система основних показників, що є скадовими державної норми освіченості. Освітній стандарт відображає суспільний ідеал, враховує можливості реальної особистості та системи освіти щодо досягнення цього ідеалу". Цей Державний стандарт грунтується на засадах особистісно зорієнтованого, компетентісного і діяльнісного підходів, що реалізовані в освітніх галузях і відображені в результативних складових змісту базової і повної загальної середньої освіти.
        24 жовтня 2014 року  на базі Нижньокоропецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум  заступників директорів з навчально-виховної роботи на  тему: "Впровадження нових Державних стандартів початкової та базової загально середньої освіти. Досвід та перспективи."
У роботі семінару взяли участь: завідуюча районним методичним кабінетом Диганич Г.І.; методисти РМК - Тулюк О.І. та Хайнас В.М.; секретар РМК - Шутій М.Ю.; заступник директора з навчально-виховної роботи Нижньокоропецької школи І-ІІ ступенів Козел М.І.; весь педагогічний колектив на чолі з директором школи Данашевською Г.С. та заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району.
З планом роботи семінару-практикуму ознайомила присутніх Диганич Г.І.
       Основною характерною ознакою семінару стала насичена робота всіх його учасників. У процесі роботи чотири групи заступників директорів з навчально-виховної роботи відвідали та провели обговорення таких уроків:
- літературне читання 2 клас, вчитель Матола О.І.;
- математика 3 клас, вчитель Жеребак Н.В.;
- українська мова 5 клас, вчитель Бундаш О.Ю.;
- інформатика 6 клас, вчитель Котлярчук Н.І.
       З досвідом роботи по впровадженню нових Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти  поділилась заступник директора з навчально-виховної роботи Козел М.І. Презентацію роботи школи запропонувала учасникам семінару директор школи Данашевська Г.С.
Цікавий вид роботи з учасниками семінару провела завідуюча РМК Диганич Г.І., педагогічний брифінг на тему "Впровадження Державного стандарту початкової та базової загальної середньої освіти. Досвід та перспективи".
З своїм досвідом роботи по впровадженню  нового Державного стандарту у школі поділились багато заступників директорів з навчально-виховної роботи.
      Свої корективи щодо впровадження нового Державного стандарту початкової та базової загальної середньої освіти висловили Тулюк О.І. та Хайнас В.М.

 

Завершальним етапом семінару-практикуму стало свято "Ми діти твої Україно". Яскраві музичні виступи, танцювальні композиції та гумористичні хвилинки у виконанні учнів школи ( під керівництвом вчителів Гнаткович О.О. - класний керівник 1 класу, та Машкара Т.І. - класний керівник 8 класу), створили радісний настрій для всіх учасників  семінару. Підводячи підсумки семінару-практикуму Диганич Г.І. побажала всім присутнім миру, щастя; у рідній Україні.

 

Переглядів: 740 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: